Leśny Hippie Festival

Opublikowano: 05/03/2022

Mieliśmy cudowną okazję brać udział w pierwszej edycji Leśnego Hippie Festiwalu w Przyborowie.

Jest nam niezmiernie miło, że organizatorzy wybrali naszą ofertę warsztatową. W czasie festiwalu prowadziliśmy praktykę medytacyjną, którą na potrzeby tego wydarzenia nazwaliśmy „Praktyką Leśnych Ludzi”.

Celem tej prawdawnej techniki jest poszukiwanie „Wielkiego Ja” istoty ludzkiej, jej esencji, czegoś co jest w każdym z nas i jest poza słowami.

To ćwiczenie poszukiwania głębi swojego istnienia, czegoś więcej niż ciało-umysł i towarzyszące im dualizmy. Jest to głęboka praca duchowa. 

W praktyce chodzi o to, by puścić myślenie i krytyczną ocenę tego, co się dzieje, doprowadzić do swobodnej ekspresji ciała i dojść do głębokiego wglądu. I tak też, przynajmniej u niektórych z uczestników festiwalu, się stało. 

Oprócz tego uczyliśmy festiwalowiczów jak odróżniać uczucia od myśli na temat uczuć. Było to doskonałe wprowadzenie do „Praktyki Leśnych Ludzi”. 

Festiwal był cudownie zorganizowany, w przepięknym miejscu, w środku lasu. Dawno nie widzieliśmy tak cudownego miejsca, które pozostało dość dziewicze i niezmienione. 

Polecamy Przyborowo i kolejną edycję tego cudownego Festiwalu. 

Praktyka Leśnych Ludzi, jako technika poszerzania świadomości, jest też częścią naszego autorskiego programu „Powrót do Ciała”. Kolejna edycja tego warsztatu odbędzie się już w czerwcu.

Serdecznie wszystkich zainteresowanych zapraszamy na „Powrót do Ciała”, a za rok do Przyborowa na kolejny Leśny Hippie Festiwal.