Wsparcie gratis

Metoda Silvy

Metoda, która pomaga się rozluźnić, odzyskać siły witalne
i zaprogramować swój umysł na lepsze życie. 

Zapisz się do newslettera

Aby skorzystać z innych materiałów gratis, zapisz się do newslettera.

Kreowanie przyszłości

Aby skorzystać z innych materiałów gratis, zapisz się do newslettera. Otrzymasz dostęp do 4 gratisowych materiałów.

Fragment "81 Tajemnic"

Aby skorzystać z innych materiałów gratis, zapisz się do newslettera. Otrzymasz dostęp do 4 gratisowych materiałów.

Tina & Adam

Kochamy – siebie wzajemnie, siebie – każdy z osobna, ludzi, rozwój osobisty, być na drodze, podróżować, zmieniać.

Tina Sornek

Terapeuta dotyku i psycholog, łącząca te dwie dziedziny podczas pracy w gabinecie.

Zafascynowana dotykiem i jego działaniem na zdrowie zarówno ducha, jak i ciała. Szczególnie interesuje się tematem tańca i ruchu, w ujęciu kontaktu z samym sobą.

Ukończyła kursy Masażu Lomi Lomi Nui oraz Współczesnego Masażu Tajskiego szkoły Alfonso Cazenave. W trakcie dwuletniego studium Psychologii Procesu w Instytucie Psychologii Procesu. Pasjonatka tańca, prowadząca autorskie warsztaty dotyczące dotyku oraz ruchu intuicyjnego.

Adam Sornek

Certyfikowany coach i mentor kognitywny (life, soul, biznes).

W latach 2017-2019 uczył się technik pracy z człowiekiem i psychologii człowieka u boku Macieja Bennewicza (m.in. hipnoza generatywna, coaching w podróży, coaching relacji). Wspólnie z Bennewiczem napisali książkę rozwojową (i w pewnym sensie metafizyczną) pt. „81 Tajemnic”.

Trener, superwizor, egzaminator w Bennewicz Instytut Kognitywistyki w latach 2019-2020 r. Pasjonuje się rozwojem osobistym, pracą z drugim człowiekiem, mistycyzmem, alchemią, medytacją, relaksacją, dorobkiem C.G. Junga, Kena Wilbera, Arnolda Mindella, mistyków i mędrców wschodnich oraz chrześcijańskich. Uwielbia vipassanę oraz zgłębianie nauk Nisargadatty Maharaja i Śri Ramany Maharishiego. Student szkolenia terapeutycznego w metodzie POP (Process Oriented Psychology), w której to metodzie kluczem jest praca ze śniącym ciałem.

Możesz nam zaufać

Bardzo dziękuję za spotkanie z Tobą Tina i masażem w Twoim wykonaniu. Pierwszy raz gdy przyszłam na masaż byłam bardzo zadowolona, odprężona, zaciekawiona był to fajny masaż, z biegiem czasu gdy bardziej się poznawałyśmy, a Ty cały czas poprawiałaś warsztat i swoje zasoby wiedzy o holistycznym podejściu nie był to już tylko i aż fajny masaż była to już wspaniała uczta dla ducha i ciała. Bardzo dziękuję

Maria

Klientka Tiny

Co dla mnie najważniejsze w tej relacji Adam? Twoje serce. Serce, z przestrzeni którego podchodzisz do człowieka i z tego miejsca zaczynasz z nim pracować.
Byłeś pierwszym coachem z którym pracowałam w ten sposób i który dał mi poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i zaopiekowania się mną właśnie z przestrzeni serca.
Nikt przed Tobą tego nie zrobił i to ma dla mnie największą wartość.
Masz też bardzo duże poczucie etyki zawodowej.

Justyna

Przedsiębiorca

Zacznę od tego, że od samego wejścia u Ciebie Tina już czułam, że jestem we właściwym miejscu, już czułam, że będę zrozumiana. Na wejście dałaś mi poczucie bezpieczeństwa poprzez swobodną rozmowę, pomimo, że nie znałam Cię wcześniej, nie miałam problemu z okazywaniem swoich uczuć, z opowiedzeniem Ci z czym do Ciebie przychodzę. Uważam, że taka rozmowa jest niezbędna przed masażem, jakim jest lomi lomi. Lomi lomi ma inny wymiar, bardziej intymny, duchowy, mogłam naprawdę skupić się podczas tego masażu tylko na sobie, bo czułam, że jestem w dobrych rękach, czułam się zaopiekowana. Błogość maksymalna. Polecam absolutnie każdemu, kto szuka spokoju, wyciszenia, wygaszenia negatywnych emocji.

Magdalena

Klientka Tiny

Rok temu trafiłam do Adama, pracowaliśmy razem podczas 9 sesji, dzięki temu jakim jest człowiekiem udało mi się sporo poukładać i przeorganizować w głowie 😉
Jego postawa, poszukiwanie drogi dotarcia do mnie i zalezienia takiego sposobu pracy żebym czuła się komfortowo, zdecydowała o tym że podczas sesji czułam się sobą.
Zatrzymanie nawykowego „kołowrotka” w głowie, wyciszenie to tylko cząstka tego co wyniosłam ze spotkań z Adamem.

Magda K.

Manager

Na masaż do Tiny poszłam z ciekawości, do tej pory korzystałam z masaży rehabilitacyjnych. Lomi lomi był dla mnie dużą nowością i niespodzianką. Sama technika masażu jest dość specyficzna, totalnie odprężająca.
Sesja z Tiną to niezwykły rytuał działający na wszystkie zmysły. Jestem wdzięczna, że mogłam w nim uczestniczyć i doświadczyć czegoś tak pięknego. Od samego początku czułam się bardzo komfortowo, kompleksy zostawiłam za drzwiami. Tina ma w sobie ciepło, które emanuje na całe otoczenie. Poza tym, w sposobie jej masowania da się odczuć, że robi to z pasją i to nie tylko praca. Jednak na równi z masażem ciała, doświadczyłam także masażu duszy. Nie wiem czy on nawet nie był z tego wszystkiego najważniejszy. Miałam akurat trudny okres w życiu, a Tina rozbroiła bombę niczym snajper. Jej wykształcenie terapeutyczne jest ogromnym atutem. To co, dostałam przeszło moje wszelkie oczekiwania. Na koniec czułam się niczym miś Haribo po szkole Zen.

Joanna

Klientka Tiny

Współpraca z Adamem pozwoliła nam:

  • Lepiej planować projekty i rozwijać kluczowe elementów dla firmy.
  • Usprawnić pracę zespołu, a w tym komunikację wewnętrzną i właściwe prowadzenia zadań.
  • Poprawić komunikację z klientami. Klienci są teraz bardziej świadomi naszej pracy, co wyraźnie przekłada się na lepsze zrozumienie i ostateczne przekłada się na pozytywną współprace.

Adam bardzo trafnie dobiera ćwiczenia i profesjonalnie prowadzi spotkania. Bardzo szybko uzyskaliśmy informacje zwrotne, które mogliśmy zastosować w praktyce. Biorąc to pod uwagę, jestem przekonany, że współpraca z Adamem i Fundacją Ambicje.org wniesie istotną wartość w innych przedsiębiorstwach. Dlatego szczerze polecam współpracę z tak wiarygodnym partnerem.

Piotr Łabno

Famatech Sp. z o.o.

Pani Tina to bardzo dobry człowiek a co za tym idzie dobry terapeuta. Osoba wyrozumiała, życzliwa, cierpliwa, bardzo szybko nawiązująca pozytywną relację. Córka z chęcią udawała się na sesje terapeutyczne. Pani Tina wykorzystuje w swojej pracy różne metody i techniki, tak żeby pomóc zrozumieć siebie i odkryć swoje potrzeby. Ja jako rodzić również czułam się komfortowo, nie bałam się zapytać, poradzić. Zawsze zostałam wysłuchana. Z całego serca polecam!

Anna

Klientka Tiny

Miałam szczęście pracować z Adamem w modelu coachingowym. Adam w pracy ze mną był niezwykle uważny. Zaskakiwał mnie tym, że wyłapywał wszystko co było bardzo głęboko we mnie ukryte, a wydobywało się ukradkiem w wypowiadanych przeze mnie, jak mi się wtedy wydawało, przypadkowo, słowach i zdaniach. Potrafił przeprowadzić mnie przez trudne często odkrycia, których dokonywałam w czasie pracy z nim. Okazał się przewodnikiem, z którym bezpiecznie pokonywałam niby własny ale tak naprawdę nieznany mi świat. Adam działa i pracuje „ z brzucha” ma intuicję i jest bardzo kreatywny. Dlatego zawsze znajduje drogę wyjścia z każdego „zaułka”, w który się sama czasem zapędziłam. Adam jest po prostu stworzony do psychologicznej i coachingowej pracy z ludźmi. Dobrze, że odkrył to w sobie. Dziękuję Adam za naszą pracę indywidualną i na warsztatach.

Marlena

Adwokat

Jesteśmy tu dla Ciebie

„Jeśli wkraczasz na ścieżkę rozwoju osobistego, zapraszamy Cię do podróży razem z nami”

Fundacja Ambicje.org
ul.Andriollego 22a,
05-400 Otwock


Napisz do nas:
fundacja@ambicje.org


Adam Sornek:
adam@ambicje.org
794156961


Tina Sornek
tina@ambicje.org
794772331

Fundacja Ambicje.org
ul.Andriollego 22a,
05-400 Otwock


Napisz do nas:
fundacja@ambicje.org


Adam Sornek:
adam@ambicje.org
794156961


Tina Sornek
tina@ambicje.org
794772331


Rachunek bankowy
95 1600 1169 1861 2146 7000 0001


Patronite:
https://patronite.pl/ambicje


KRS 0000877751
NIP 9512512759
REGON 387927381

Rachunek bankowy
95 1600 1169 1861 2146 7000 0001


Patronite:
https://patronite.pl/ambicje


KRS 0000877751, NIP 9512512759, REGON 387927381