Wskakuj do Kręgu 

^

Kiedy: 13 października 2022, 18:00-21:00

^

Gdzie: online na Zoom

^

Twoja inwestycja:

Z uwagą prowadzimy innych do głębokiego kontaktu z sobą… 

Bardzo dziękuję za spotkanie z Tobą Tina i masażem w Twoim wykonaniu. Pierwszy raz gdy przyszłam na masaż byłam bardzo zadowolona, odprężona, zaciekawiona był to fajny masaż, z biegiem czasu gdy bardziej się poznawałyśmy, a Ty cały czas poprawiałaś warsztat i swoje zasoby wiedzy o holistycznym podejściu nie był to już tylko i aż fajny masaż była to już wspaniała uczta dla ducha i ciała. Bardzo dziękuję.

Maria

Bardzo dziękuję za spotkanie z Tobą Tina i masażem w Twoim wykonaniu. Pierwszy raz gdy przyszłam na masaż byłam bardzo zadowolona, odprężona, zaciekawiona był to fajny masaż, z biegiem czasu gdy bardziej się poznawałyśmy, a Ty cały czas poprawiałaś warsztat i swoje zasoby wiedzy o holistycznym podejściu nie był to już tylko i aż fajny masaż była to już wspaniała uczta dla ducha i ciała. Bardzo dziękuję.

Maria

Co dla mnie najważniejsze w tej relacji Adam? Twoje serce.
Serce, z przestrzeni którego podchodzisz do człowieka i z tego miejsca zaczynasz z nim pracować.
Byłeś pierwszym coachem, z którym pracowałam w ten sposób
i który dał mi poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia
i zaopiekowania się mną właśnie z przestrzeni serca.
Nikt przed Tobą tego nie zrobił i to ma dla mnie największą wartość.
Masz też bardzo duże poczucie etyki zawodowej.

Justyna

Zacznę od tego, że od samego wejścia u Ciebie Tina już czułam, że jestem we właściwym miejscu, już czułam, że będę zrozumiana. Na wejście dałaś mi poczucie bezpieczeństwa poprzez swobodną rozmowę, pomimo, że nie znałam Cię wcześniej, nie miałam problemu z okazywaniem swoich uczuć, z opowiedzeniem Ci z czym do Ciebie przychodzę. Uważam, że taka rozmowa jest niezbędna przed masażem, jakim jest lomi lomi. Lomi lomi ma inny wymiar, bardziej intymny, duchowy, mogłam naprawdę skupić się podczas tego masażu tylko na sobie, bo czułam, że jestem w dobrych rękach, czułam się zaopiekowana. Błogość maksymalna. Polecam absolutnie każdemu, kto szuka spokoju, wyciszenia, wygaszenia negatywnych emocji.

Magdalena

Rok temu trafiłam do Adama, pracowaliśmy razem podczas 9 sesji, dzięki temu jakim jest człowiekiem udało mi się sporo poukładać i przeorganizować w głowie 😉
Jego postawa, poszukiwanie drogi dotarcia do mnie i zalezienia takiego sposobu pracy żebym czuła się komfortowo, zdecydowała o tym że podczas sesji czułam się sobą.
Zatrzymanie nawykowego „kołowrotka” w głowie, wyciszenie to tylko cząstka tego co wyniosłam ze spotkań z Adamem.

Magda

Na masaż do Tiny poszłam z ciekawości, do tej pory korzystałam z masaży rehabilitacyjnych. Lomi lomi był dla mnie dużą nowością i niespodzianką.
Sama technika masażu jest dość specyficzna, totalnie odprężająca.
Sesja z Tiną to niezwykły rytuał działający na wszystkie zmysły. Jestem wdzięczna, że mogłam w nim uczestniczyć i doświadczyć czegoś tak pięknego. Od samego początku czułam się bardzo komfortowo, kompleksy zostawiłam za drzwiami. Tina ma w sobie ciepło, które emanuje na całe otoczenie. Poza tym, w sposobie jej masowania da się odczuć, że robi to z pasją i to nie tylko praca. Jednak na równi z masażem ciała, doświadczyłam także masażu duszy. Nie wiem czy on nawet nie był z tego wszystkiego najważniejszy. Miałam akurat trudny okres w życiu, a Tina rozbroiła bombę niczym snajper. Jej wykształcenie terapeutyczne jest ogromnym atutem. To co, dostałam przeszło moje wszelkie oczekiwania. Na koniec czułam się niczym miś Haribo po szkole Zen.

Joanna

Współpraca z Adamem pozwoliła nam:
– lepiej planować projekty i rozwijać kluczowe elementów dla firmy
– usprawnić pracę zespołu, a w tym komunikację wewnętrzną i właściwe prowadzenia zadań
– poprawić komunikację z klientami.
Klienci są teraz bardziej świadomi naszej pracy, co wyraźnie przekłada się na lepsze zrozumienie i ostateczne przekłada się na pozytywną współprace.
Adam bardzo trafnie dobiera ćwiczenia i profesjonalnie prowadzi spotkania. Bardzo szybko uzyskaliśmy informacje zwrotne, które mogliśmy zastosować w praktyce. Biorąc to pod uwagę, jestem przekonany, że współpraca z Adamem i Fundacją Ambicje.org wniesie istotną wartość w innych przedsiębiorstwach. Dlatego szczerze polecam współpracę z tak wiarygodnym partnerem.

Piotr Łabno, Famatech Sp. z o.o.

Mnie bardzo odpowiada sposób w jaki obecnie wygląda nasza praca. Coś co być może jest trochę psychologią procesu i pozwala podążać za tym co wnoszę. Często dość chaotycznie
i wielowątkowo jednak naturalnie. Jest to dla mnie świetne uzupełnienie w procesie poznawania siebie. Takie jednoczesne wodowanie z dopływaniem do brzegu. 🙂
Oczywiście, dostrzegam konieczność pracy z konkretnymi moimi potrzebami takimi jak np uporządkowanie biznesu, przesunięcie odpowiedzialności, zmniejszenie zaangażowania własnego czasu itp.
Najbardziej jednak cenie, że pomagasz mi zwrócić uwagę i rozróżnić komunikaty z „serca” i umysłu. Cenny jest bardzo Twój feedback, który często wnosi mi nowe spojrzenie.
Nie odczuwam potrzeby odbywania sesji terapeutycznych. Za to zdecydowanie odczuwam potrzebę rozmowy i dyskusji o tym, co się wydarza. Twój wgląd i rosnące doświadczenie zdecydowanie jest dla mnie w tym bardzo cenne.

Dodatkowo nasza koleżeńsko – przyjacielska relacja, bo tak ją odbieram jest wzmocnieniem tego co ze spotkań biorę. Jeśli taki charakter spotkań będzie tobie odpowiadał to ja bardzo chętnie chcę je kontynuować.

Tomasz

Z Adamem zacząłem współpracować po wysłuchaniu jego rozmowy z Jackiem Stanisławskim. Trafił na moment powrotu z podłej rozprawy, więc jego twierdzenie „toga bez wroga” odebrałem jako chichot losu. Generalnie strasznie mnie w tym wywiadzie denerwował. W związku z tym uznałem, że dobrze będzie wejść w interakcję i wyjaśnić sobie pewne kwestie.

Po rozpoczęciu współpracy uznałem, że nie jest tak irytujący jak w wywiadzie.
Wynikało to z tego, że doświadczenie na jakim bazował było mi bliskie, a pierwotna irytacja wynikała z podświadomego przeczucia, że chyba ma rację i że faktycznie może coś być
w tym co mówi.

Samą współpracę oceniam pozytywne. Była brakującym elementem rozwoju w ramach ścieżki zawodowej. Na studiach uczymy się niewiele przydatnych w pracy elementów.
W trakcie aplikacji nabywamy umiejętności praktyczne i to przygotowuje nas do bycia rzemieślnikami. Natomiast brakującym ogniwem jest ustalenie: po co, jak i dlaczego?
Ten zakres można w ciekawy sposób ogarnąć z udziałem Adama. Dla mnie były to spotkania jak z patronem w trakcie aplikacji – cenne bo bazujące na praktycznym doświadczeniu.

Sposób współpracy Adama jest przyjazny dla każdego prawnika – jasno określone zasady, ale z możliwością aneksowania. Czasami wychodzi z niego adwokat bo drąży i stara się nie pozostawiać spraw niewyjaśnionych. Jednocześnie wie kiedy odpuścić = kłamiący świadek 😉

Dużym pozytywem są notatki i materiały, które robi i przekazuje na koniec. Dzięki temu współpraca nie jest tylko pogadanką lecz faktycznym warsztatem, którego efekty można potem włączyć do pracy. Zważywszy na powyższe – polecam 😉

Bartosz M. – adwokat

Z Adamem rozpocząłem współpracę w styczniu 2019 roku.
Pracowałem z nim w dwóch formach coachingowej i metoringowej.
Podczas sesji Adma świetnie słuchał mnie jak i siebie przez cały czas.
Sesje prowadzone jednocześnie w poczuciu dyscypliny i swobody.
Zabawa, radość i otwartość, to coś, co się czuje podczas pracy z Adamem.
Przepracowałem z nim jedne z najważniejszych tematów w moim życiu.
Wynikiem i efektem sesji było podjęcie kluczowych decyzji, w którym kierunku będę zmierzał.
Decyzje podjęte w wyniku analizy podczas sesji były jak najbardziej trafne.
Kierunek w którym rozpocząłem podroż do nowego lepszego świata nie był łatwy.
Jednak konsekwentne dążenie dało radość, otwartość i poczucie sensu.
Dziś domykam sprawy które zmieniły moje życie.
Zaczynam żyć tak jak chce żyć i zaczynam się czuć tek jak chce się czuć. Dziękuję Adamie 🙂 

Waldemar D. – przedsiębiorca

Pani Tina to bardzo dobry człowiek a co za tym idzie dobry terapeuta. Osoba wyrozumiała, życzliwa, cierpliwa, bardzo szybko nawiązująca pozytywną relację. Córka z chęcią udawała się na sesje terapeutyczne. Pani Tina wykorzystuje w swojej pracy różne metody i techniki, tak żeby pomóc zrozumieć siebie i odkryć swoje potrzeby. Ja jako rodzić również czułam się komfortowo, nie bałam się zapytać, poradzić. Zawsze zostałam wysłuchana. Z całego serca polecam!

Anna

Miałam szczęście pracować z Adamem w modelu coachingowym. Adam w pracy ze mną był niezwykle uważny. Zaskakiwał mnie tym, że wyłapywał wszystko co było bardzo głęboko we mnie ukryte, a wydobywało się ukradkiem w wypowiadanych przeze mnie, jak mi się wtedy wydawało, przypadkowo, słowach i zdaniach. Potrafił przeprowadzić mnie przez trudne często odkrycia, których dokonywałam w czasie pracy z nim. Okazał się przewodnikiem, z którym bezpiecznie pokonywałam niby własny ale tak naprawdę nieznany mi świat. Adam działa i pracuje „ z brzucha” ma intuicję i jest bardzo kreatywny. Dlatego zawsze znajduje drogę wyjścia z każdego „zaułka”, w który się sama czasem zapędziłam. Adam jest po prostu stworzony do psychologicznej i coachingowej pracy z ludźmi. Dobrze, że odkrył to w sobie. Dziękuję Adam za naszą pracę indywidualną i na warsztatach.

Marlena

Praca z Tobą była bardzo merytoryczna i rozwijająca. Podsuwałeś mi ciekawe propozycje naukowe i pobudzałeś ciekawość do sięgnięcia po inne rzeczy. Dzięki Tobie zaczęłam szukać dalej. Wzbudziłeś moje zaufanie do pracy, ale może była zbyt krótka aby wejść bardziej w relacyjność. Ostatecznie na pewno poleciłabym Cie komuś znajomemu do pracy coachingowej.

Sylwia – coach, autor

Dzięki Adamowi otwarte zostały drzwi, które dawno nie były otwierane, jak furtka do zielonego ogrodu, drzwi do mnie, do mojego ja. Dzięki sesja i sposobie prowadzenia rozmowy mogłam jak w lustrze zobaczyć co tam się znajduje, kim jestem, jaką jestem. Były to sytuacje często zaskakujące, „ale jak to?” Ja tak mam? Ja taka jestem? Dlaczego ja tak właśnie robię? Adam nie wskazuje kierunku, naprowadza, daje czas. To moje wnętrze, to mój ogród, to ode mnie zależy jak będzie wyglądał. Nie znalazłam takiego lustra czytając książki, czy szukając
w necie informacji o tym jak lepiej żyć. Nie zawsze to co zobaczyłam w lustrze było przyjemne, ale zawsze potrzebne i rodziło zmianę we mnie, w moim patrzeniu na siebie
i świat wokół. I to jest dopiero początek, furtka otwarta, trzeba zadbać o ten ogród 🙂
Dziękuję Adam.

 

Marta

Magiczne miejsce, cudowni i ciekawi ludzie i nowe niezwykłe odkrycia.
Tak w skrócie mogę podsumować warsztat „Powrót do ciała”, świetnie i kompetentnie prowadzony przez Tinę i Adama.
O tym, że kocham taniec wiedziałam od zawsze, ale taniec intuicyjny jest niezwykły. To wolność i prawdziwe odczuwanie więzi z samą sobą… pewnie to wzniośle brzmi ale tak czuję. Taniec przeplatany ćwiczeniami coachingowymi to klucz do sukcesu tego warsztatu i do najistotniejszych odkryć jakie do mnie przyszły w trakcie jego trwania i po zakończeniu.

Marlena, uczestniczka I edycji warsztatu PDC

O tym, że kocham taniec wiedziałam od zawsze, ale taniec intuicyjny jest niezwykły. To wolność i prawdziwe odczuwanie więzi z samą sobą… pewnie to wzniośle brzmi, ale tak czuję. Taniec przeplatany ćwiczeniami coachingowymi, to klucz do sukcesu tego warsztatu i do najistotniejszych odkryć jakie do mnie przyszły w trakcie jego trwania
i po zakończeniu. Dziękuję organizatorom i wszystkim współuczestnikom. Specjalne podziękowania kieruję do Ewy, Agi i Marty, które przygotowywały każdego dnia super smaczne wegańskie posiłki. Tęsknie za tymi smakami i próbuję teraz rozwijać się kulinarnie. Zapewniam, że to niezwykłe w moim przypadku ;-)) 

Marlena, uczestniczka I edycji warsztatu PDC

Nie da się Wam nie słodzić… to było magiczne spotkanie, z którego nie dało się wyjść bez cudownej wewnętrznej przemiany. Dziękuję za ten warsztat. Róbcie je dalej.

Sylwia, uczestniczka I edycji warsztatu PDC

Dziękuję wam, że mogłam wziąć udział w tych pięknych i bardzo pouczających dla mnie warsztatach „Powrotu do ciała”.
Kochani pozdrawiam Was serdecznie Helena

Helena, uczestniczka I edycji warsztatu PDC

Ten warsztat był „kluczowy” dla mnie. Nie tylko jako pomoc w odnajdywaniu znaczenia słów, obrazów, które mam w głowie ale również w utwierdzeniu, że każdy z nas jest kluczem czasami sam dla siebie, a czasami dla drugiego człowieka. Kluczem który nie musi być wytrychem ale może być słowem lub jego brakiem i ciszą lub obserwacja i przestrzenią.
Cieszę się że stanęliście na mojej drodze a właściwie Wasza ciekawość, mądrość, cierpliwość, wiara i miłość. Z tymi atrybutami stworzyliście piękną bezpieczną przestrzeń do drogi z niedoskonałości, niemocy, zawstydzenia a czasami cierpienia do uważności następnie do bliskości a stąd był tylko krok do czułości i ostateczny do mojej kompletności.
Jestem wdzięczna za każdy dzień spędzony w tej przestrzeni. Dozgonnie❤
Pozdrawiam. Joanna

Joanna Naklicka, uczestniczka I edycji warsztatu PDC

Można dotykać siebie na wiele sposobów i można też siebie po prostu dotknąć. I to jest właśnie o tym i właśnie to robiłam przez cały tydzień spędzony w waszym towarzystwie. Można wiele o sobie wiedzieć. Można wiele rozumieć na swój temat.
Ale prawda o nas pokazuje się tylko wtedy, kiedy naprawdę poczujemy siebie, kiedy pozwolimy sobie na to aby wrócić do swojego ciała mając gotowoś na to aby wysłuchać tego co ono ma nam do powiedzenia.
Dziękuję za każdy spędzony z Wami dzień, za każde moje małe odkrycie, za każde uwolnienie, którego dzięki Waszej pracy mogłam doświadczyć.
Dziękuję Wam za Nowy Rok i za Moje Nowe Życie ❤
Róbcie to co robicie, dotykajcie ludzi słowem i ruchem, bo czuję, że jest w tym Waszym działaniu, OGROMNA MOC!!! Dziękuję. 

Justyna Dwojak, uczestniczka I edycji warsztatu PDC

Uważam, że warsztat został poprowadzony bardzo sprawnie, inteligentnie, z dużą wiedzą
i wrażliwością na potrzeby uczestników. Sporo ciekawych wątków, autentyczne olśnienia
w trakcie wspólnych dyskusji dobrze moderowanych przez Prowadzących. Wiedza Prowadzących bezsprzeczna, dająca przyjemne odczucie, że czegoś się uczę i jestem zajęta nowymi odkryciami. Część skoncentrowana na ciele była dla mnie najlepszą częścią warsztatu. Zdecydowanie dobrze zainwestowane pieniądze.

Monika Gąsowska, uczestniczka Alchemii Zmiany

Hej,

w załączeniu wyniki punktowe, a poniżej komentarze.

Jeszcze raz dzięki i gratuluję! 🙂

Pozdrawiam 🙂
Krzysztof

Inne komentarze

• jedno z najciekawszych, najbardziej wartościowych i szczerych szkoleń na jakich byłem. Pan Adam ma dar (tak sądzę) budowanie refleksyjnego nastroju, który skłania do ważnych przemyśleń o naszej pracy i życiu.
• bardzo dobre szkolenie. Dziękuję
• Świetny webinar. Potrzebna tematyka.
• Świetne szkolenie, dziękuję!
• Super!
• Robicie świetną robotę !

Jakie wydarzenia, Twoim zdaniem, powinny się odbyć w ramach Akademii Nowoczesnego Radcy Prawnego w przyszłości? Jaka powinna być ich tematyka?

• rozwój osobisty w połączeniu z pracą prawnika
• Po szkoleniu z Panem Sornkiem sądzę, że tematyka związana z higieną psychiczną wykonywania zawodu radcy powinna się jeszcze wielekroć pojawić
• Przydałoby się więcej szkoleń psychologicznych, terapeutycznych, bo wielu członków samorządu z dłuższym stażem pracy cierpi na te same dolegliwości, jest wyczerpanych i pragnie zmiany. W celu zmiany potrzebuje rad specjalistów.
• szkolenia z umiejętności miękkich
• Delegowanie, wycena usług/zlecenia, analityka finansowa
• Właśnie takie jak to!
• Praca z trudnym klientem
• Szkolenia z umiejętności miękkich, autoprezentacji, komunikacji i psychologii. W trakcie aplikacji były prowadzone zajęcia np. przez aktora Z.Grochala – jedne z najbardziej wartościowych.
• Jak radzić sobie z presja ze strony klienta – techniki komunikacji
• Takie właśnie psychologiczne i ze skutecznego zarządzania.
• Więcej z takim właśnie prowadzącym jak Toga bez wroga, to bardzo ważne dzisiaj.
• szkolenie biznesowe, dot. kontaktów z klientem, jak pozyskiwać klienta no i oczywiście niezmiennie wszystkie tematy związane z umiejętnościami miękkimi 🙂

po szkoleniu w OIRP poznań

Widzimy się!

13 października 2022 r. o godz. 18:00 na Zoomie.

*krąg jest prowadzimy w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego naszej Fundacji.