Alchemia Zmiany

Czy Twoje Ambicje są przyjacielem czy wrogiem?

Każdemu czasem jest gorzej. Każdy czasem ma dość i potrzebuje się ogarnąć. Zrobić coś ze swoim życiem. Złapać wiatr w żagle. I popłynąć… albo pofrunąć ku nowemu. W swoim tempie, bez napinki, po malutku. Ciałem, umysłem i duchem.  

Nasze ambicje często proszą się o uzdrowienie. Często one są powodem naszych cierpień. Pomożemy Ci je uleczyć…i cieszyć się życiem, sobą, swoim ciałem, Światem.

Jesteś ważna! Jesteś ważny!

Jesteśmy Twoim wsparciem, jeśli:

 • jesteś w jakimkolwiek kryzysie osobistym
 • odczuwasz problemy w relacjach
 • masz poczucie pustki albo gonitwę myśli, która się nie kończy
 • miewasz trudności z rozpoznawaniem własnych potrzeb i zaspokajaniem ich
 • nie dbasz o swoje granice, nie wyznaczasz ich
 • nie czujesz przyjemności płynącej z własnego ciała
 • nie masz kontaktu z ciałem, a Twoje życie toczy się wyłącznie w głowie
 • masz – mniejsze lub większe – poczucie braku sensu, bezsensu
 • uważasz, że Twoje ciało to źródło bólu
 • nie odczuwasz satysfakcji z życia
 • coś Cię dopadło, coś Cię dręczy, jednak nie wiesz, co to
 • odczuwasz wypalenie zawodowe
 • przeżywasz kryzys wieku średniego
 • marzysz o pasjonującym życiu i nie wiesz, jak do niego dotrzeć.

Mamy dla Ciebie sposoby na:

 • poczucie życiowej równowagi
 • tworzenie satysfakcjonujących relacji
 • uzyskanie kontaktu ze swoimi potrzebami i umiejętności zaspokajania ich
 • tworzenie granice, których nikomu nie będzie wolno przekroczyć
 • kontakt i komunikację z ciałem, a przez to ogrom przyjemności z niego płynącej
 • zapanowanie nad myślami
 • odczuwanie wiary w sens życia, sens Twojej obecności
 • głębokie uczucia względem swojego ciała
 • satysfakcję z codziennego życia, które może być pełne pasji i radości każdego dnia
 • kontakt z zapomnianymi częściami siebie, które pragną być dostrzeżone
 • zdrowe sposoby radzenia sobie z kryzysami
 • jak funkcjonować w czasie kryzysu wieku średniego albo wypalenia zawodowego
 • jak stworzyć swoje pasjonujące życie
 • i … wiele, wiele innych korzyści.

Dostarczamy Ci – stosownie do tego, czego właśnie w tym momencie życia potrzebujesz – szeroki wachlarz narzędzi rozwojowych. To nasza misja, pasja i życiowe zadanie.

Po Twojej stronie pozostaje jedynie decyzja: czy chcesz się rozwijać i jak? Wolisz samodzielnie? W grupie? A może „1 na 1” z którymś z nas? Możemy też pracować w trójkę.

Jeśli nie wiesz – w razie potrzeby – możemy wspomóc Cię i w tym wyborze. Masz prawo nie wiedzieć, co jest w danym momencie dla Ciebie najlepsze. Masz prawo szukać. Masz prawo się dowiedzieć. Możesz zawsze poprosić nas o pomoc.

Nasza Misja

Oddajemy do Twojej dyspozycji doskonałe narzędzia integralnego i spójnego rozwoju osobistego. Pomagamy osobom na rozdrożu, uzdrawiamy relacje… wszystko w osi Ciało – Umysł – Duch.

Odnajdziesz z nami swoją indywidualną drogę, trwałe poczucie satysfakcji i szczęścia.

Już teraz wiedz, że jesteś całością. Wszystko z Tobą w porządku. Masz prawo być sobą, często wbrew temu, co być może sugerują Ci inni. Masz prawo być kim chcesz i czuć się tak, jak chcesz się czuć.

Pomagamy innym doświadczać i rozumieć to, z czym sami na skutek własnej pracy jesteśmy. Kluczowy jest dla nas Twój osobisty proces – odkrycie go i podążanie za nim.
Ta droga umożliwi Ci uzyskanie głębokiego kontaktu z własnymi potrzebami, a w ślad za nimi spotkasz się ze swoim przeznaczeniem, misją, co na pewno da Ci satysfakcję z życia, wspaniałe relacje, zdrowe, witalne ciało, poczucie wielkiego sensu.

Autoterapia · Terapia · Warsztaty rozwojowe

Naszym celem jest dostarczenie różnorodnych, żywych i ewoluujących programów rozwojowych, które zmieniają się wraz z naszmi klientami. Chcemy, aby każdy kto z nami się spotka, mógł zdecydować, czy wybiera autoterapię, różnorakie formy terapii i pracy „1 na 1” albo udział w warsztatach.

Nie dla każdego wszystko jest dobre. Co jest dobre dla mnie, nie musi być dobre dla Ciebie. Masz wybór.

Współpraca z nami może zastępować terapię własną lub stać się przyczynkiem do tej terapii. Pomożemy Ci zidentyfikować miejsce, w którym jesteś i znaleźć najlepszą drogę rozwoju. Wskażemy Ci narzędzia, techniki, nauczymy Cię tego, co służy nam i wielu innym osobom, które są w podobnym, jak Ty, miejscu.

Aktualności

Co to znaczy powrócić do ciała?

Co to znaczy powrócić do ciała?

Jako dzieci mamy doskonały kontakt z swoim ciałem - jego sygnałami, potrzebami, energią z niego płynącą. Ciało dla dziecka - do pewnego momentu - jest źródłem przyjemności, łączności z sobą i światem. Z czasem - z różnych powodów - ciało...

czytaj dalej
Emocje – wróg czy przyjaciel?

Emocje – wróg czy przyjaciel?

Emocje, wróg czy przyjaciel!Bezpłatny warsztat „Emocje, wróg czy przyjaciel” to kurs w formie on-line dla każdego, kto ma ochotę pogłębiać wiedzę na temat emocji. Bezpłatny kurs to dla nas (i dla Was) szansa spotkania się ze wszystkimi...

czytaj dalej
Powrót do ciała (2 edycja) już w czerwcu

Powrót do ciała (2 edycja) już w czerwcu

Przed nami druga edycja „Powrotu do ciała”. Po pierwszej edycji, która spotkała się z cudownym przyjęciem, postanowiliśmy, że najwyższa pora odpalić wrotki i zrobić drugą edycje. Spotkania za żywo to nasza ulubiona forma pracy. Jesteśmy z...

czytaj dalej

Wybierz ścieżkę rozwoju dla siebie

Warsztaty

Zapraszamy Cię do pracy w grupie. To chyba najszybsza metoda pracy z sobą. Dzięki kontaktowi z innymi poznasz lepiej siebie i doświadczysz zmian. Grupa wspiera i otwiera oczy na nowe…

Wsparcie Psychologiczne

Sesja „1 na 1” da Ci bliskość, relację, intymność, co prowadzi do olbrzymiej szczerości i zaufania, które są tak bardzo potrzebne w procesie psychologicznej zmiany. Pracujemy z wykorzystaniem wielu  metod…

Masaż

Masaż przypomni Ci czym jest bliskość. Pozwoli Ci również uwolnić blokady energetyczne, które powstały na skutek nagromadzenia i zatrzymania przez Ciebie pewnych trudnych emocji w różnych okresach życia…

Kręgi i grupy

W kręgu zadziewa się magia terapii grupowej. Równość, szczerość, otwartość tworzą naczynie, w którym możesz się oczyścić z wielu nagromadzonych w ciele i umyśle traum oraz trudnych przeżyć…

Coaching

Coaching to metoda pracy, w której odszukasz w sobie rozwiązanie każdego tematu, problemu czy dylematu. Dzięki narzędziom i ćwiczeniom, rozwiążesz każdą sytuację, która jeszcze niedawno okazywała się „nie do ogarnięcia”.

Mentoring

Mentoring może dotyczyć życia osobistego, zawodowego lub szeroko rozumianego rozwoju psychicznego i duchowości. Zapraszamy Cię do treningu kompetencji – nauczymy Cię tego, co nam już przychodzi z łatwością.

Toga bez wroga

W tym projekcie wspieramy prawników i kancelarie w lekkości wykonywania prawniczej profesji. Sesje prowadzi Adam, który jest doświadczonym zarówno adwokatem, jak i coachem oraz mentorem…

"81 Tajemnic"

To książka, napisana przez Adama wraz z znanym polskim mastercoachem Maciejem Bennewiczem. Jest ona doskonałym narzędziem autoterapeutycznym i wsparciem w samodzielnej pracy…

Warsztaty

Powrót do Ciała

W czasie tego warsztatu Tina i Adam poprowadzą Cię w podróży do odzyskania świadomości wielkiego skarbu, którym jest Twoje własne ciało. Dzięki warsztatowi odzyskasz świadomość ciała, uwolnisz je od wieli blokad i traum, co w efekcie da Ci najtańszy sposób na radość, którym jest przebywanie z sobą i swoim ciałem.

Będziemy w czasie warsztatu pracować (taniec, dotyk, ruch, medytacja, wykłady na temat ciała), bawić się jak dzieci, odpoczywać i jeść pyszne wegetariańskie (lub wegańskie) jedzenie. Wszystko będzie pracą i wszystko będzie zabawą. Czy nie o to w gruncie rzeczy chodzi nam w życiu – by dobrze się bawić? Ciało jest bramą do tego stanu. Gdy je odzyskasz, odzyskasz siebie.

Zdarza się, że poprzez różne bolesne zdarzenia porzucamy swoje ciało i komunikację z nim. Wówczas ciało staje się dla nas źródłem bólu i kłopotów, tylko niekiedy przerywanych mniejszymi lub większymi przyjemnościami. A przecież nie o to chodzi. Kimkolwiek lub czymkolwiek jest ten, który nas stworzył– dał nam ciało po to, by nam służyło.

Ciało pełni kluczową rolę w rozwoju osobistym i duchowym człowieka. Tak właśnie go doświadczamy i podczas „Powrotu do Ciała” będziemy Cię prowadzić do odkrycia Twojego wielkiego skarbu na nowo.

Alchemia zmiany

„Alchemia Zmiany” to wszechstronny program rozwojowy skierowany do osób, które znajdują się na drodze rozwoju osobistego, jednak czują się zagubione. To w pełni zrozumiałe. Internet przepełniony jest treściami rozwojowymi, które często wydają się sprzeczne ze sobą. Jedni każą Ci umacniać ego, inni się go pozbyć. Dzięki temu warsztatowi swoją wiedzę i doświadczenia uporządkujesz. Dowiesz się w którym jesteś miejscu, na czym należy się dalej skupić i jak działać (a może nie-działać) by Twój rozwój był harmonijny i lekki.

Często słyszymy od naszych klientów, przyjaciół, ludzi z którymi rozmawiamy lub pracujemy, że utknęli, zatrzymali się w rozwoju, nie bardzo wiedzą gdzie są i co mają dalej robić. To momenty w których warto zajrzeć jeszcze głębiej. Pokażemy Ci etapy rozwoju, które prowadzą od głębokiego snu, do wielkiego przebudzenia. Będziemy również zaglądać do krainy snów i głębiej do śnienia, gdzie nauczymy się uruchamiać przejrzystą świadomość.

Coaching / mentoring

Coaching

Coaching to metoda pracy, w której odszukasz w sobie rozwiązanie każdego tematu, problemu czy dylematu. Dzięki narzędziom i ćwiczeniom proponowanym przez coacha, rozwiążesz każdą sytuację, która jeszcze niedawno okazywała się „nie do ogarnięcia”.

W coachingu możemy pracować z Twoimi celami, dylematami, zasobami, motywacją i każdym innym tematem, który budzi Twoje wątpliwości, rodzi pytania. Coaching może dotyczyć życia codziennego, biznesu oraz głębokiej pracy duchowej.

Jesteśmy ciałem, umysłem i duchem jednocześnie, a kluczem do satysfakcji, spełnienia i samorealizacji jest połączenie, zrozumienie i integracja wszystkich tych trzech elementów. Jesteśmy „czymś” o wiele większym, niż nam się częstokroć wydaje. Coaching daje integrację, łączy przeciwieństwa, pozwala znaleźć zdystansowaną perspektywę obserwatora, zmienić przekonania, scalić w sobie targające nami żywioły.

Coaching, praca z nieświadomością (np. śniącym ciałem albo snem) pomaga odnaleźć drzemiące w nas zasoby. Możesz z naszą pomocą pracować z przekonaniami (które tak często nas ograniczają), budować pomosty w relacjach, osiągać zamierzone, lecz niezrealizowane cele.

Jeśli chcesz poprawić relacje z bliskimi lub współpracownikami, zdobyć się na odwagę w sprawach w których dotychczas byłaś wycofana, odkryć swoją życiową drogę, misję, powołanie? – zapraszamy.
Jeśli coś Cię blokuje, jednak nie wiesz co –zapraszamy do wspólnej pracy.

Mentoring

Mentoring różni się od coachingu tym, że rozwiązania i sposób działania wskazuje Ci mentor. Zdajesz się na niego – jego wiedzę, doświadczenie, kompetencje.

W mentoringu zapraszamy Cię do treningu kompetencji, trenowania istniejących zasobów i talnenów. Nauczymy Cię tego, co nam już przychodzi z łatwością. Jest to praca psychologiczna przypominająca trening sportowy. Mentor (trener, który wie, zna rozwiązania) wesprze Cię w tym co chcesz osiągnąć, gdy nie wiesz jak to zrobić.

Mentoring może dotyczyć życia osobistego, zawodowego lub szeroko rozumianego rozwoju i duchowości.

Wsparcie psychologiczne

Podczas sesji „1 na 1” w gabinecie psychologicznym masz gwarancję bliskości, relacji oraz intymności. To wyzwala olbrzymie pokłady szczerości i zaufania, które są tak bardzo potrzebne w procesie Twojej psychologicznej zmiany.

Praca psychologiczna to zmiana sposobu Twojego funkcjonowania i myślenia. Zajmiemy się przekonaniami, które Ci nie służą. Poznasz też świat swoich emocji, o których być może zapominasz albo sądzisz, że Ciebie nie dotyczą. Emocje nadają kierunek naszemu działaniu. Jeśli trzymamy w sobie, blokujemy stare emocje i stare uczucia, ciągle przydarza nam się stara rzeczywistość. A nie o to chodzi. Czas się uwolnić od starych emocji i starej, nieaktualnej rzeczywistości. Praca w gabinecie psychologicznym temu m.in. służy.

W tym modelu pracy możesz też poszerzać swoje „ja”. Jeśli cierpisz, bo ciągle jesteś właśnie tym kim jesteś, być może warto się odrobię poszerzyć, przebudować, dodać kilka elementów, które dadzą więcej satysfakcji i frajdy z życia. Im więcej masz umiejętności, kompetencji, świadomości swoich zasobów, tym lepsze Twoje życie. I również tym się zajmujemy.

Pracujemy z wykorzystaniem różnych metod, w tym psychologii procesu, analizy snów, głębokiej pracy z ciałem, relaksacji, technik mindfulness i – dla zainteresowanych – elementów hipnozy.

Masaże

Lomi Lomi Nui

To masaż, który jest wielkim aktem obdarowania miłością drugiego człowieka. Lomi Lomi to masaż hawajski, który głęboko wpłynie na Twój stan fizyczny i psychiczny. Jest to praca w modelu holistycznym, obejmującym ciało – umysł i duszę. W czasie sesji Lomi stosowany jest ciepły olej. Rytuałowi towarzyszy piękna muzyka relaksacyjna oraz – okazjonalne – śpiewy masażystki.

Masażysta do masażu wykorzystuje dłonie, przedramiona i łokcie. Istnieje możliwość przeprowadzenia sesji z udziałem dwóch masażystów. Intensywność i częstotliwość masażu zawsze jest dopasowana do potrzeb i możliwości klienta.

Ceremonia Lomi Lomi Nui ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego.

Lomi Terapeutyczny Masaż Twarzy

W tej metodzie celem masażu jest rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego, przynosząc dobrostan dla całego organizmu klienta. Nasze ciało, nasz organizm, gdy tylko osiąga stan zdrowia może w naturalny uzyskać dostęp do autoregulacji, regeneracji i procesów zdrowienia. Potrafimy uzdrawiać się sami i masaż lomi twarzy doskonale w tym pomaga.

W czasie masażu masażysta swobodnie balansuje pomiędzy napięciem a rozluźnieniem;  pomiędzy stanem działania (czy aktywności), a nie działania (spoczynku). Praca z dotykiem jest jednym z wielu sposobów równoważenia sił życiowych i budowania zasobów równowagi dobrostanu dla całego organizmu.

Masaż Tajski

Masaż tajski jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii.

Masażysta podczas wykonywania masażu bardzo intensywnie pracuje swoim ciałem, używając dłoni, kciuków, łokci i przedramion, a także stóp. Nacisk łokciem następuje w sposób rytmiczny na przebiegające arterie, powodując uczucie głębokiego odprężenia.

Większość masażu przebiega po tzw. liniach Sen, co znajduje swoją analogię, podobnie jak meridiany czy hinduskie kanały nadi. Osoba masowana przyjmuje wiele pozycji, które wywodzą się z pięciu zasadniczych postaw jogi pasywnej: leżenia przodem, tyłem, bokiem oraz postawy siedzącej i odwróconej.

Tina & Adam

Kochamy – siebie wzajemnie, siebie – każdy z osobna, ludzi, rozwój osobisty, być na drodze, podróżować, zmieniać.

Tina Sornek

Terapeuta dotyku i psycholog, łącząca te dwie dziedziny podczas pracy w gabinecie, w czasie pracy indywidualnej oraz warsztatów.
Jestem zafascynowana dotykiem i jego działaniem na zdrowie zarówno ducha, jak i ciała. Szczególnie interesuje się tematem tańca i ruchu, w ujęciu kontaktu z samym sobą. Ukończyłam kursy Masażu Lomi Lomi Nui oraz Współczesnego Masażu Tajskiego szkoły Alfonso Cazenave. Jestem w trakcie dwuletniego studium Psychologii Procesu w Instytucie Psychologii Procesu. Jestem też absolwentką zajęć z tańca „Butoh, w połączeniu z naturą.”.

Adam Sornek

Certyfikowany coach i mentor kognitywny (life, biznes). W latach 2017-2019 uczyłem się technik pracy z człowiekiem i psychologii człowieka u boku Macieja Bennewicza (m.in. coaching i mentoring kognitywny, coaching i mentoring biznesowy, hipnoza generatywna, coaching w podróży, coaching relacji). Wspólnie z Bennewiczem napisałem książkę rozwojową (i w pewnym sensie metafizyczną) pt. „81 Tajemnic”. Jetem trenerem, superwizorem. Byłem egzaminatorem w Bennewicz Instytut Kognitywistyki w latach 2019-2020 r.  Pasjonuję się rozwojem osobistym, pracą z drugim człowiekiem, mistycyzmem, alchemią, medytacją, relaksacją, dorobkiem C.G. Junga, Kena Wilbera, Arnolda Mindella, mistyków i mędrców wschodnich oraz chrześcijańskich. Praktykuję vipassanę oraz zgłębianie nauk Nisargadatty Maharaja i Śri Ramany Maharishiego. Jestem studentem szkolenia terapeutycznego w metodzie POP (Process Oriented Psychology), w której to metodzie kluczem jest praca ze śniącym ciałem (tzw. Dreambody).

Możesz nam zaufać

Bardzo dziękuję za spotkanie z Tobą Tina i masażem w Twoim wykonaniu. Pierwszy raz gdy przyszłam na masaż byłam bardzo zadowolona, odprężona, zaciekawiona był to fajny masaż, z biegiem czasu gdy bardziej się poznawałyśmy, a Ty cały czas poprawiałaś warsztat i swoje zasoby wiedzy o holistycznym podejściu nie był to już tylko i aż fajny masaż była to już wspaniała uczta dla ducha i ciała. Bardzo dziękuję

Maria

Klientka Tiny

Co dla mnie najważniejsze w tej relacji Adam? Twoje serce. Serce, z przestrzeni którego podchodzisz do człowieka i z tego miejsca zaczynasz z nim pracować.
Byłeś pierwszym coachem z którym pracowałam w ten sposób i który dał mi poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i zaopiekowania się mną właśnie z przestrzeni serca.
Nikt przed Tobą tego nie zrobił i to ma dla mnie największą wartość.
Masz też bardzo duże poczucie etyki zawodowej.

Justyna

Przedsiębiorca

Zacznę od tego, że od samego wejścia u Ciebie Tina już czułam, że jestem we właściwym miejscu, już czułam, że będę zrozumiana. Na wejście dałaś mi poczucie bezpieczeństwa poprzez swobodną rozmowę, pomimo, że nie znałam Cię wcześniej, nie miałam problemu z okazywaniem swoich uczuć, z opowiedzeniem Ci z czym do Ciebie przychodzę. Uważam, że taka rozmowa jest niezbędna przed masażem, jakim jest lomi lomi. Lomi lomi ma inny wymiar, bardziej intymny, duchowy, mogłam naprawdę skupić się podczas tego masażu tylko na sobie, bo czułam, że jestem w dobrych rękach, czułam się zaopiekowana. Błogość maksymalna. Polecam absolutnie każdemu, kto szuka spokoju, wyciszenia, wygaszenia negatywnych emocji.

Magdalena

Klientka Tiny

Rok temu trafiłam do Adama, pracowaliśmy razem podczas 9 sesji, dzięki temu jakim jest człowiekiem udało mi się sporo poukładać i przeorganizować w głowie 😉
Jego postawa, poszukiwanie drogi dotarcia do mnie i zalezienia takiego sposobu pracy żebym czuła się komfortowo, zdecydowała o tym że podczas sesji czułam się sobą.
Zatrzymanie nawykowego „kołowrotka” w głowie, wyciszenie to tylko cząstka tego co wyniosłam ze spotkań z Adamem.

Magda K.

Manager

Na masaż do Tiny poszłam z ciekawości, do tej pory korzystałam z masaży rehabilitacyjnych. Lomi lomi był dla mnie dużą nowością i niespodzianką. Sama technika masażu jest dość specyficzna, totalnie odprężająca.
Sesja z Tiną to niezwykły rytuał działający na wszystkie zmysły. Jestem wdzięczna, że mogłam w nim uczestniczyć i doświadczyć czegoś tak pięknego. Od samego początku czułam się bardzo komfortowo, kompleksy zostawiłam za drzwiami. Tina ma w sobie ciepło, które emanuje na całe otoczenie. Poza tym, w sposobie jej masowania da się odczuć, że robi to z pasją i to nie tylko praca. Jednak na równi z masażem ciała, doświadczyłam także masażu duszy. Nie wiem czy on nawet nie był z tego wszystkiego najważniejszy. Miałam akurat trudny okres w życiu, a Tina rozbroiła bombę niczym snajper. Jej wykształcenie terapeutyczne jest ogromnym atutem. To co, dostałam przeszło moje wszelkie oczekiwania. Na koniec czułam się niczym miś Haribo po szkole Zen.

Joanna

Klientka Tiny

Współpraca z Adamem pozwoliła nam:

 • Lepiej planować projekty i rozwijać kluczowe elementów dla firmy.
 • Usprawnić pracę zespołu, a w tym komunikację wewnętrzną i właściwe prowadzenia zadań.
 • Poprawić komunikację z klientami. Klienci są teraz bardziej świadomi naszej pracy, co wyraźnie przekłada się na lepsze zrozumienie i ostateczne przekłada się na pozytywną współprace.

Adam bardzo trafnie dobiera ćwiczenia i profesjonalnie prowadzi spotkania. Bardzo szybko uzyskaliśmy informacje zwrotne, które mogliśmy zastosować w praktyce. Biorąc to pod uwagę, jestem przekonany, że współpraca z Adamem i Fundacją Ambicje.org wniesie istotną wartość w innych przedsiębiorstwach. Dlatego szczerze polecam współpracę z tak wiarygodnym partnerem.

Piotr Łabno

Famatech Sp. z o.o.

Pani Tina to bardzo dobry człowiek a co za tym idzie dobry terapeuta. Osoba wyrozumiała, życzliwa, cierpliwa, bardzo szybko nawiązująca pozytywną relację. Córka z chęcią udawała się na sesje terapeutyczne. Pani Tina wykorzystuje w swojej pracy różne metody i techniki, tak żeby pomóc zrozumieć siebie i odkryć swoje potrzeby. Ja jako rodzić również czułam się komfortowo, nie bałam się zapytać, poradzić. Zawsze zostałam wysłuchana. Z całego serca polecam!

Anna

Klientka Tiny

Miałam szczęście pracować z Adamem w modelu coachingowym. Adam w pracy ze mną był niezwykle uważny. Zaskakiwał mnie tym, że wyłapywał wszystko co było bardzo głęboko we mnie ukryte, a wydobywało się ukradkiem w wypowiadanych przeze mnie, jak mi się wtedy wydawało, przypadkowo, słowach i zdaniach. Potrafił przeprowadzić mnie przez trudne często odkrycia, których dokonywałam w czasie pracy z nim. Okazał się przewodnikiem, z którym bezpiecznie pokonywałam niby własny ale tak naprawdę nieznany mi świat. Adam działa i pracuje „ z brzucha” ma intuicję i jest bardzo kreatywny. Dlatego zawsze znajduje drogę wyjścia z każdego „zaułka”, w który się sama czasem zapędziłam. Adam jest po prostu stworzony do psychologicznej i coachingowej pracy z ludźmi. Dobrze, że odkrył to w sobie. Dziękuję Adam za naszą pracę indywidualną i na warsztatach.

Marlena

Adwokat

Jesteśmy tu dla Ciebie

„Jeśli wkraczasz na ścieżkę rozwoju osobistego, zapraszamy Cię do podróży razem z nami”

Fundacja Ambicje.org
ul.Andriollego 22a,
05-400 Otwock


Napisz do nas:
fundacja@ambicje.org


Adam Sornek:
adam@ambicje.org
794156961


Tina Sornek
tina@ambicje.org
794772331

Fundacja Ambicje.org
ul.Andriollego 22a,
05-400 Otwock


Napisz do nas:
fundacja@ambicje.org


Adam Sornek:
adam@ambicje.org
794156961


Tina Sornek
tina@ambicje.org
794772331


Rachunek bankowy
95 1600 1169 1861 2146 7000 0001


Patronite:
https://patronite.pl/ambicje


KRS 0000877751
NIP 9512512759
REGON 387927381

Rachunek bankowy
95 1600 1169 1861 2146 7000 0001


Patronite:
https://patronite.pl/ambicje


KRS 0000877751, NIP 9512512759, REGON 387927381